ukash kart

ukash kart

ukash kart

ukashhakkinda.wordpress.com internet sitesi ismindende anlaşılacağı gibi bir ön ödeme kart sistemidir.  bu ukash kodunun üzerinde ne bir alıcı numarası, ne de son kullanma tarihi yazılır. Alıcı/kullanıcının imzası bile yer almaz. Üstelik bu ukash kodu maddi olarak da yoktur! Yani bilinen kredi kartları gibi bir kart şeklinde değildir, görsel bir kart değildir. Sanal bir karttır. Bu ukash kodu günümüzde teknolojinin ilerlemesi sonucu ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda üretilmektedir.

ukash ve alışveriş

ukash ve alışveriş

ukashhakkinda.wordpress.com internet adresine  değinmek gerekirse, günümüzde birçok kişi artık alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Bir dokunuşla ile hem kendi ülkesinden ayrıca dünyadaki birçok online mağazadan alışveriş yapabilmek, çok büyük kolaylıklar sağlasa da devamında önemli güvenlik açıklarıda gündeme getirmiştir.

ukash ve sanal alem

ukash ve sanal alem

ukash Sanal alemde  çok sayıda yeni dolandırıcılık yöntemleri ortaya çıkmış ve bu çok pratik yeni alışveriş sisteminin üzerine adeta bir kabus ortamı oluşturmuştur. Çok sayıda online kullanıcı dolandırıcılıktan dolayı internet alışverişini bırakmış, yeni ürün alacak kullanıcılar ise temkinli olma yolunu seçmiştir. Tamda bu güvenlik sorunu yeni bir güvenilir internet alışverişi arayışını ortaya çıkarmıştır.

ukash kodu

ukash kodu

ukash kodu, bu sebeplerden ortaya çıkmış ön ödemeli kart  sistemidir. Kullanıcının iletişime geçmek istediği kanal üzerinden ona verilen 19 hanelik bir pin kodu dışında hiçbir kişisel bilginin yer almadığı bu sanal kart, dolandırıcılığın önünde bir set oluşturmasından dolayı internet alışverişinde hızla tercih edilmeye başlanmıştır.

ukash kodu ve kunlanımı

ukash kodu ve kunlanımı

Aynı zamanda 1 defalık kullanımlı olması ve yüklenilen ücret tutarı kadar online alışverişe olanak sağlaması nedeniyle fazla ve gereksiz harcamaların da önüne geçer. Bakiyesi biten ukash kodu, isteğe bağlı olarak tekrar yeni bir kod özelliğine sahiptir. Ukash kartlar farklı para kurlarıyla (Euro, Dolar vs.) doldurulabilme seçenekleri sayesinde müşterilerine sınırsız bir alışveriş dünyasının kapısını aralar.

Reklamlar
Tagged with: , , , ,
ukash kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: